Posta

Haberleşme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16.6 MB
  • Version 3.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Dogan Gazetecilik
Posta gazetesinin mobil uygulaması IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza indirilmek için yeni hali ile sizleri bekliyor.

IOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza indirebileceğiniz Posta gazetesinin mobil versiyonu ile karşı karşıyasınız. Uygulamamız sayesinde kendi ülkenizde ve dünyada neler olup bittiğini anında öğrenebilirsiniz. Uygulamamız sizlere mobilinizden haber kaynağı sunuyor. Yayına başladığı 2003 yılından beri istikrarlı yükselişini sürdüren Posta Gazetesi?ne, istediğiniz her an cebinizden de okumanın keyfine varacaksınız. İstediğiniz haberi okumak için illa bilgisayara ihtiyacınız olmayacak, mobilden haberlere ulaşabilirsiniz. 

Yenilikçi, özgün habercilik anlayışı ve pozitif yaklaşımı ile yayın politikasını devam ettiren Posta Gazetesi'ne artık IOS cihazınızdan da istediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Mobil cihazlarınızın ekranı ile uyumlu bir şekilde geliştirilmiş olan Posta uygulaması ile gündem de ne var ne yok anında sahip olabilirsiniz. Zaman kaybetmeden mobilden otobüste giderken haberlere göz atabilirsiniz. Böylelikle neler olup bittiğini de öğrenmiş olursunuz. 

Uygulamamızın yeni halinde ise yeni eklenen ?TV?de Ne Var? bölümüyle vazgeçemediğiniz dizi ve programların yayınlarını kolaylıkla takip edebilirsiniz. Uygulamamız sizleri gündemde tutacak kaliteli bir mobil uygulamadır. Sizde mobil cihazınızı daha verimli bir şekilde kullanmak için bu Posta mobil uygulamasına sahip olun. 

Daha Fazla Göster
Posta indir
DİĞER SÜRÜMLER